איך להפסיק את החשק לסוכר במהירות ובאופן טבעי?

אם אתם מהאנשים שאוהבים סוכר, פחמימות, מזונות מעובדים, מתוקים, או שנאבקים באכילה רגשית, אכילה מוגזמת, או חווים סוג של "התמכרות" לאוכל – הטיפים הבאים יעזרו לכם לעצור את החשק במהירות!

הרבה לפני תזונה, כושר, בריאות, הרבה אנשים נאבקים עם אכילה רגשית, החשק לפחמימות הריקות והתשוקה החזקה לסוכר.

אם יש לכם חשק למשהו ספציפי, כמו חמוצים למשל- יתכן שזה יכול להעיד על חוסרים תזונתיים. טיפים אלו לא יעזרו לכם לפתור את החשקים הנגרמים ממחסור ברכיבים תזונתיים, אלא יעזור לכם להפסיק במהירות את החשקים לסוכר.

4 דרכים להפסיק את החשק לסוכר

  • שעועית ירוקה

זה נשמע קצת מוזר, אבל אם אתם משתוקקים לסוכר, תאכלו שעועית! שעועית ירוקה עשויה לעזור להפסיק את החשק לסוכר באופן מידי. שעועית ירוקה מכילה פיטוכימיקל שמסייע להפסקת החשק.

החשקים מתחילים מאוחר בלילה, במקום למלא את עצמכם בפחמימות וסוכרים, קחו את השעועית הירוקה והקפיצו אותה עם קצת סויה. אפילו כוס אחת עשויה להפסיק את החשק למתוק- אך בהחלט אפשר לאכול יותר. ההרגשה שהצלחתם להתגבר על החשק למתוק תעשה לכם טוב יותר!

ניתן לקנות שעועית ירוקה טרייה, שהיא הבחירה הכי טובה. ניתן לקנות גם שקית קפואה. כאשר יש לכם חשק ואתם רוצים שזה יחלוף, שעועית ירוקה היא דלה בקלוריות ועתירה בסיבים וחומרים מזינים. אז אל תדאגו לגבי כמה אתם אוכלים, תפסיקו כשאתם תהיו מלאים.

האם זה יעצור את החשק מלחזור?

סוכר ופחמימות הם ממכרים. ממש כמו סמים, סיגריות ואלכוהול. שעועית ירוקה לא תרפא אתכם, אך זה בהחלט יעביר לכם את החשק במהירות באותו הרגע. מה שגורם לחשק לחזור זה מניעה מוחלטת- לכן, חשוב מאוד לא למנוע מעצמכם פחמימות לחלוטין, אלא לשלב אותם בתזונה שלכם בחוכמה ובשליטה שלכם.

  • תחליפים חכמים לסוכר ופחמימות

החליפו לפירות וירקות במקום. בפירות וירקות יש סיבים, והם עשויים לעזור לכם להפסיק את החשק. בפירות יש פרוטוקוז, סוכר שפירות מכילים, הם מכילים גם סיבים ופיטוכימיקלים וחומרים מזינים אחרים המסייעים לגוף לעבד את הפרוטוקוז.

אל תשתו מיץ, במיץ יש סוכר רגיל, ועלול לגרום לחשק יותר חזק למתוק. תוכלו להכין שייק מפירות, או ירקות במקום.

  • טעמים חמוצים

טעמים חמוצים ומרירים עלולים להדחיק את החשק למתוק, הם עשויים לחסום את הקולטנים במוח שאחראים לגרימת החשק לסוכרים. אנחנו ממליצים לשתות מי לימון למשל.

  • המחשבות שלכם

אתם יכולים לחשוב חזק על החשקים שלכם, ואתם יכולים גם להעביר אותם בעזרת המחשבות שלכם. כאשר המוח שלכם יאמין לכם שאתם לא צריכים סוכר, אתם תפסיקו להשתוקק לזה.

למשל, אם תאמינו שהטיפים שלנו יעבדו, אז הם באמת יצליחו. אם אתם תחשבו שאתם יכולים לשלוט על עצמכם ולהפסיק את התשוקה אז אתם תצליחו. אם אתם רוצים להפסיק עם החשקים ולהרגיש את בריאים יותר, נמרצים ובתחושת שליטה, עקבו אחרי הטיפים שלנו!