טיפולים כללי

5 דרכים טבעיות להגברת הפוריות

כשזה מגיע להריון והגברת הפוריות, לחלק מהאנשים זה קורה מהר וכמעט ללא מאמץ. ולאחרים, זה יכול להרגיש כאילו לעולם זה לא יקרה.

יש שפע של אפשריות מבחינה כימית שניתן לעשות, עם זאת, אין שום נזק לנסות כמה דרכים מהנות וטבעיות להגברת הפוריות שלכם. הנה כמה שיטות להגברת הפוריות

5 דרכים טבעיות להגברת הפוריות

התחילו לזוז

לפעילות גופנית יש המון יתרונות, פוריות היא אחד מהם. עשו מאמץ ללכת כל יום במשך 30 דקות עד שעה בקצב מתון. קצב הלב יעזור לכם לשרוף קלוריות מיותרות ולהגביר את הכושר(כשתצטרכו לרדוף אחרי פעוט בעוד 18 חודשים)

הירגעו

לרמות הלחץ בגוף יש השפעה שלילית על הסיכויים להיכנס להריון. ישנם שינויים הורמונליים ספיציפיים המתרחשים כאשר אתן בלחץ. נמצא כי רמות גבוהות של קורטיזול מפחיתות את ההסתברות להיכנס להריון. עשו הכל כדי שיהיה לכם זמן להרפיה. אפילו אמבטיה נעימה יעזרו לכן להפחית את רמות הלחץ.

הפחיתו יין ובירה

תמיד מומלץ לא לצרוך כמות מופרזת של אלכוהול. 8 כוסות בשבוע קשורה לזמן ארוך יותר בניסיון להיכנס להריון. לכן, אין שום נזק בהורדת הצריכה השבועית שלכם.

קפאין

לא מומלץ לשתות המון כוסות קפה בהריון, ולכן הגיוני שכאשר מנסים להיכנס להריון, גם קפאין הוא אינו מומלץ. החליפו את הקפה שלכם בקפה ללא קפאין.

אכלו טוב

אם אתם אוכלים מזון מעובד בתדירות גבוהה, תצטרכו לשנות זאת. נסו לאכול מזונות עשירים באבץ ופולאט, חופן אגוזי מלך ליום למשל, יכולה לעזור לגבר לשפר את איכות הזרע שלו.

הגבירו את צריכת הפירות, הירקות, האגוזים והדגנים.

זה יכול להיות ממש קשה כשדברים לא מתרחשים מהר כמו שאנחנו רוצים, אבל שמירה על רמות לחץ נמוכות, הרפיה ואוכל טוב, יעלו את הסיכוי שלכם לפוריות.