זוגיות כללי

חוקים שכל אישה חייבת להכיר לפני דייט ראשון

כשפוגשים בחור ממש חמוד הדבר הראשון שנשים נוטות לעשות הוא להילחץ. האם הוא יתקשר? ואם הוא השאיר הודעה ועניתם מאוחר, הוא לא ירצה לדבר יותר? וכשקובעים דייט, העניין בהחלט נהיה מלחיץ יותר. לכן, יש כמה דברים בסיסיים שנשים חייבות לדעת לפני הדייט שלהן.

אי אפשר לעמוד בפני אישה שבטוחה בעצמה וחיננית, שיודעת מה היא רוצה ועושה מה שבא לה. הנה חוקים לדייט ראשון שנשים חייבות להכיר.

חוקים לפני דייט ראשון

תהיו בטוחים בעצמכם

אין כללים לדבר הזה. כל מה שאתן צריכות לעשות זה להיות עצמכן, זכרו שהוא חיבב אתכן בפעם הראשונה בעצמו, עוד לפני שראה אתכן, וזו הסיבה שהוא ביקש ממכן לצאת. ואם אתן ביקשתן לצאת, זה אפילו יותר טוב! הגבר ידע שאתן נשים שבטוחות בעצמן. תנו לדיבור ביניכם לזרום והיו נינוחות. תהיו קשובים לבן האדם, ובצעו שיחה עיניינית וחכמה. תנו לגבר לדעת שאתן אינטלגנטיות ויודעות להגיד את דעתכן.

התלבשו בהתאם למקום

תנו ללבוש שלכם להגדיר אתכם. אבל אל תגזימו, אם אתם הולכים למקום כמו בית קפה או מסעדה בחוץ, לבשו משהו שהוא חצי רשמי, כמו שאתם מתלבשים לאירוע קטן. הלבוש שלכם קובע המון כרושם ראשוני. הסגנון שלכם יכול לשקף גם את האופי שלכם.

שימו בושם טוב

שימו בושם מיוחד בדייטים שלכם. כאלה עם בעלי ניחוח רענן ופירותי. כל העניין של ריח טוב זה לשמור אותו סקרן ומתעניין.

האם הוא שווה את זה?

שימו לב שהאופי שלכם תואם. מתוך שיחה קלה תוכלו לדעת איזה סוג של בן אדם עומד מולכן. הדברים האלה חשובים מאוד כי זה עלול לגרום לחיכוכים לאחר מכן. בדקו אם הוא מתייחס בכבוד, האם הוא קשוב, ואינו מוסח בקלות. אם הוא לא עבר את "המבחן" הראשוני שלכן, שקלו להתייחס לזה כאל הדייט האחרון איתו.

דברו על נושאים מהנים

כולם רוצים להיות עם אנשים שנהנים איתם. הביאו את הצד הקליל של האישיות שלכן, ספרו לו על דברים מהנים שעשיתן, שאלו אותו על דברים שמעניין אתכן בו. בדקו אם יש לכן תחביב משותף, כמו מוזיקה, ציור, מסיבות, תיאטרון או אפילו אוכל.

התייחסו למילים שלו

לא משנה עד כמה הדייט שלכם נראה חלומי, אל תתנו לדמיון שלכם להשתולל. הקשיבו לו בקפידה, כי אמירות פשוטות כמו, "אני לא מאמין בנישואין" או "איך אני אוהבים ילדים" למשל, יכולים לשפוך אור על האישיות שלו במהלך הדייט. כמו גם כוונותיו האמיתיות. תלכו לפי תחושת הבטן שלכן. כשאתן בהחלט מעוניינות להכיר אותו טוב יותר, אז עדיף לדבר פחות ולהקשיב יותר, במיוחד בדייט הראשון. שאלו אותו שאלות ותנו לו לשתף.

תנו לו לקחת את החשבון

תנו לבחור לשלם את החשבון בדייט הראשון, אלא אם כן, כמובן, הוא שם אתכם ברגע מביך. אם הוא עושה זאת, תברחו.

תנו לו זמן לדבר איתכן

חכו לו שהוא ישלח הודעה או יתקשר לאחר הדייט הראשון שלכן. אם הוא לא יבקש ממכן לצאת שוב, תבינו שהוא לא מעוניין בכן, אז אל תבקשו ממנו לצאת. לכו על גבר שפוי ומהנה.

בהצלחה.