6 טריקים טבעיים וגאוניים לריח מדהים בבית!

זה לא קל לגרום לבית להריח נהדר כל הזמן. יש אינספור דברים שגורמים לריחות לא נעימים לפעמים בבית וזה עלול לגרום לאווירה לא טובה בבית.

כדי למנוע ריחות בדרך טבעית ופשוטה, כל מה שצריך לעשות הוא לעקוב אחרי הטריקים הפשוטים האלו ולגרום לבית שלכם להריח מרענן כל הזמן.

6 טריקים גאוניים לריח מדהים בבית

קינמון

בטח השתמשתם פעם בקינמון באפייה או בבישול בגלל הריח הארומטי שהוא מעניק לאוכל וגם הופך אותו לטעים יותר. ובכן, תוכלו להשתמש בו גם למטרות אחרות מלבד בישול ואפייה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לקחת כמה מקלות קינמון, ולהרתיח אותם בסיר עם מים. הריח הקסום יתפשט בכל הבית וכך יהפוך אותו לרענן.

נר מקליפת תפוזים

תפוזים הם בהחלט ריח טרי ומתוק. ואפשר להכין נר מקליפת תפוזים ולגרום לבית שלכם להריח נפלא! כל מה שצריך לעשות הוא לחתוך בזהירות את התפוז לשתיים. הקפידו להשאיר את הגבול בחלק הפנימי של התפוז שלם. תנתקו את החלק האכיל בזהירות וחשפו את הגבול הפנימי באמצע.

תיצקו לתוך קליפת התפוז שמן זית, עד לחצי. הניחו לתפוז לשבת כמה דקות. צריך לתת זמן לקליפה ולגבעול לספוג חלק מהשמן, אחרת הוא לא יישרף.

לאחר מספר דקות, השתמשו במצית והדליקו את קצה הגבול, זה יכול לקחת זמן. חשוב להיזהר ולשקול את הסיכונים של שריפת קליפת תפוז.

מסיר ריח משטיחים

תוכלו להכין מסיר ריח לשטיח שלכם ולהיפטר מריחות לא נעימים בבית! קחו צנצנת, מלאו אותה בסודה לשתייה, והוסיפו כמה טיפות שמן אתרי מהריח האהוב עליכם. פזרו על השטיח, השאירו למשך חצי שעה ואז שאבו את השטיח!

נר מקפה

אם אתם אוהבים את הריח של הקפה, קחו קערה ומלאו אותה בפולי קפה, הניחו נר באמצע הקערה והדליקו אותה.

ה- תערובת 

קחו קינמון, ציפורן, כוכב אניס, תפוזים ותפוחים, ויבשו אותם באמצעות התנור, או באמצעות מייבש. שימו אותם בקערה ותהנו מהריח המושלם!

צמח אקליפטוס לחדר האמבטיה

פשוט תתלו צמח אקליפטוס בחדר האמבטיה שלכם ותנו לזה לעשות את העבודה שלו. מהחום מהמקלחת יעזור לשחרר ריח נעים מהמצח ולגרום לחדר להריח רענן כל הזמן.