טיפולים כללי

הנה כיצד להסיר ריחות מהנעליים שלכם בדרכים טבעיות

זה עלול לקרות לכולנו, שריח לא נעים נודף מהנעליים.

בין אם הנעליים שלכם לא מריחות טוב מזיעה, או שריח שנגרם כתוצאה מהליכה בגשם למשל. ישנם מספר תרופות ביתיות פשוטות שתוכלו לנסות כדי להוציא את הריח מהנעליים, והן יעילות מאוד באופן מפתיע.

טריקים קלים להסרת ריח מהנעליים

אבקת טלק

אבקת טלק מצוינת בהפחתת ריחות רעים מהנעליים. כדי להסיר ריח רע מהנעליים עם אבקת טלק, עליכם לפזר קצת בתוך הנעליים, והניחו ללילה שלם. למחר בבוקר הוציאו את עודפי האבקה. הנעליים שלכם יריחו הרבה יותר טוב.

ניתן גם לפזר את אבקת הטלק בתוך הנעליים ולתת להם לשבת תחת השמש במשך כמה שעות. ולאחר מכן, להשאיר אותם בתוך הבית למשך לילה.

אבקת סודה לשתייה

סודה לשתייה היא מוצר נהדר מכיוון שיש לה שימושים רבים. אחד השימושים שיש לסודה לשתייה הוא שהיא יכולה לשמש כדרך להפגת ריחות. ניקוי הריח מהנעליים עם אבקת סודה לשתייה הוא די פשוט, פזרו סודה לשתייה בתוך הנעליים ולתת לסודה לשתייה לשבת בתוכן למשך הלילה. למחרת בבוקר כל מה שאתם צריך זה להסיר את הסודה לשתייה מהנעליים.

הקפיאו אותם

זוהי השיטה המוזרה ביותר ברשימה אך בהחלט אחת היעילות. הקפאת נעליים עשויה להרוג את כל החיידקים שהיו בפנים. מה שיגרום לריח טוב יותר. כדי להסיר ריחות מהנעליים בשיטה זו, תצטרכו להניח את הנעליים בשקית ולהכניס למקפיא, ולתת להם לשבת שם במשך לילה שלם.

שטפו את הסוליות הפנימיות עם חומץ, סבון כלים ומרכך כביסה

הסירו את הסוליות הפנימיות של הנעליים והניחו אותן מתחת למים זורמים חמים. לאחר מכן הוסיפו כמה שפריצים של סבון כלים, ומעליהם מעט חומץ. לאחר מכן, שפכו מעט מרכך כביסה. השתמשו במברשת או ספוג כדי לקרצף את סוליות הנעליים. לאחר קרצוף יש לשטוף ולהניח אותם במייבש או במקום עם שמש.

איך למנוע מהנעליים להריח רע?

ישנן דרכים רבות למנוע מהנעליים להריח רע. הנה 2 השיטות החשובות ביותר.

  1. העניקו לחות לרגליים באופן קבוע: שימו קצת קרם שעה לפי שאתם נועלים את הנעליים שלכם. זה יגרום לכפות הרגליים שלכם להריח טוב לשארית היום.
  2. לבשו גרביים מנדפי לחות: הסוג הטוב ביותר של גרביים הם כאלה שמנדפים לחות. במיוחד כאשר עומדים על הרגליים במשך זמן רב. סוג זה של גרביים ימנע מהנעליים להריח רע.