6 דרכים מהירות להיפטר מפצעונים

עובדה מקובלת היא כי פצעונים הם מצב בריאותי של העור, אשר משפיע על אנשים רבים. ישנם כל מיני דרכים קונבנציונאליות לטפל בפצעונים, כאן נדבר בעיקר על הדרכים הטבעיות.

פצעונים הם דלקת של העור, בו בלוטות השומן, הידועות גם כבלוטות החלב נגועות בחיידקים. האזור יכול להתנפח ולהתמלא מוגלה. יצירת עודף חלב על ידי בלוטות השומן היא אחת הסיבות העיקריות מאחורי בעיות של פצעונים.

פצעונים יכולים לצאת בעיקר על הצוואר, הפנים, הכתפיים והישבן. למרות שפצעונים לא נחשבים למצב בריאותי קריטי, הם יכולים לגרום לאדם להרגיש מוטרד בגלל המראה שלהם.

יתר על כן, פסיכולוגים רבים היום סבורים כי פצעונים יכולים להשפיע לרעה על המצב הנפשי. לדוגמה, אפשר להרגיש לא טוב בקשר למראה בהשוואה לאחרים. קיים מגוון רחב של תרופות שבעזרתם ניתן לטפל בפצעונים ולהתמודד ביעילות. עם זאת, כיום אנשים רבים מעדיפים את השימוש של תרופות תוצרת בית לטיפול בפצעונים. מצד שני, מספר טיפולים קונבנציונליים התפתחו גם כאחת הדרכים הטובות ביותר לטיפול פצעונים.

הדרכים הטבעיות לטיפול מהיר בפצעונים

קיימות דרכים טבעיות שונות שבעזרתן ניתן לטפל פצעונים. בכולם ניתן לעשות שימוש בפריטים שנמצאים אצלנו בבית, אשר יכולים להיות מועילים מאוד בטיפול פצעונים. חלק מהם יכולים להתגבר על הפצעונים שלך בין לילה.

1.מסכת דבש וקינמון

תהיו מופתעים לדעת כי לדבש וקינמון יש תכונות מיקרוביאלית ואנטי פטרייתיות טבעיות. לפיכך, יחד הם שילוב קטלני לחיסול פצעונים. לשם כך, צריך:

להשתמש בדבש שעבר דרך בדיקות איכות שונות, דבש באיכות גרועה יחמיר את הבעיה. רצוי, להשתמש בדבש מנוקה, בעל תכונות להקלת כאב מעולה.

 • שתי כפות של דבש טבעי
 • לעסות את עור הפנים היבש עם הדבש.

המסכה גורמת לעור זוהר ומבריק.

2.מיץ תפוזים וקליפות תפוזים

תפוזים הם פירות עשירים בחומצה אסקורבית. יתר על כן, הם בעלי תוכן גבוה של ויטמין C, זה עושה הופך לאידיאלים לריפוי פצעונים. שיטה זו היא פשוטה לשימוש.

 • פשוט צריך לשפשף את קליפות התפוז על האזור הנגוע
 • להקפיד כי האזור ספוג במיץ תפוזים

לפי מומחים, השילוב של חומצה אסקורבית יעיל במיוחד לטיפול בפצעונים. לפני תחילת הטיפול, יש לשטוף את הידיים בזהירות כדי למנוע העברת חיידקים לעור. לשטוף את עור הפנים עם מים חמים, כך הנקבוביות של העור יפתחו. כך מיץ התפוז יספג בקלות על ידי הנקבוביות של העור שלך.

ניתן להשתמש גם בקליפות תפוז עבור כל נקודה שאתם רוצים לטפל. השאירו את המיץ על עור הפנים חצי שעה ואז שטפו את העור.

3.חלבון ביצה

חלבוני ביצה הם אחת השיטות הזולות ביותר כדי להתגבר על פצעונים, וכמו כן, היא אחת השיטות המעשיות לחסל פצעונים.

חלבון הביצה (הלבן של הביצה) עשיר בחומצות אמינו וויטמינים, זה עוזר למנוע שלפוחיות, וגירויים עור אחרים שיכולים להשפיע קשות על העור שלך.

 • יש לערבב לתערובת 3 חלבוני ביצה
 • למרוח את חלבוני הביצה על הפצעונים
 • להשאיר על עור הפנים במשך 20 דקות.
 • לאחר מכן, לשטוף את עור הפנים
 • למרוח קרם לחות מתאים

4.דבש ותותים

התותים עשירים בחומצה סליצילית, מרכיב ההופך אותם ליעיל במיוחד נגד פצעונים. חומצה זו מפעילה את שכבת האפידרמיס לחידוש התאים. כתוצאה מכך, הנקבוביות הסתומות נפתחות, ומתרחש ניטרול של הבקטריות וזיהום יכול להימנע.

 • רסקו היטב 5 תותים
 • ערבבו עם 1 כף דבש
 • מרחו על הפצעונים
 • השאירו 10 דקות על העור

5.בזיליקום

אולי אתם מודעים לעובדה כי עלי בזיליקום מתאימים לבישול. אבל תהיו מופתעים לשמוע כי עלי בזיליקום יכולים לעזור להתגבר על פצעונים. בזיליקום גם יעיל מאוד בטיפול בחיידקים בעלי עמידות לאנטיביוטיקה. תמצית של עלי בזיליקום גם יכולה לשלוט על נפיחות של פצעונים.

6.עגבניות לעור הפנים

עגבניות מסייעות לסלק שמן עודף מן הפנים. הם עשירות בנוגדי חמצון בצורה של ליקופן המגן על פתיחת הנקבוביות ופועל כמו מוצר אנטי אייג'ינג. התכונות האנטיבקטריאליות של העגבניות הופכות אותן לאפשרות אידיאלית להסרת פצעונים, החלקת העור והבהרתו.

אנו יכולים להשתמש בשיטות שהוזכרו לעיל כדי להתגבר על פצעונים. יתר על כן, שימוש בתרופות ביתיות יכול לחסוך לנו הוצאה כספית משמעותית. השתמשו בטיפולים כדי לראות שינוי משמעותי בבריאות הפנים שלך.