עור

טריקים טבעיים לנקודות שחורות באף – 5 פתרונות יעילים

נקודות שחורות הן בעיית עור נפוצה שאנשים רבים נאבקים איתה. קשה להסיר את הנקודות השחורות הקטנטנות הללו ולעיתים קרובות עשויות להשאיר את העור עם מראה עמום.

בעוד שיש הרבה מוצרים זמינים בשוק כדי לעזור עם נקודות שחורות, יש גם כמה טריקים טבעיים שבהם אתם יכולים להשתמש כדי להיפטר מהם. להלן חמישה טריקים טבעיים עבור שחורים באף

5 טריקים טבעיים לנקודות שחורות באף

אדים

אידוי הפנים יכול לעזור לפתוח את הנקבוביות, מה שמקל על הסרת נקודות שחורות. כל מה שצריך לעשות הוא להרתיח מעט מים ולשים את הפנים מעל האדים למשך כ-10 דקות. זה יעזור לשחרר את הנקודות השחורות, מה שיקל על הסרתן.

דבש

לדבש יש תכונות אנטיבקטריאליות וחטאות, מה שהופך אותו לאופציה מצוינת למלחמה בנקודות שחורות. כל מה שצריך לעשות הוא למרוח שכבה דקה של דבש על הפנים ולהשאיר אותה למשך 10-15 דקות לפני שטיפה.

פילינג

פילינג של העור באופן קבוע יכול לעזור להסיר תאי עור מתים, שעלולים לסתום את הנקבוביות ולהוביל לנקודות שחורות. נסו להשתמש בקרצוף פילינג עדין כמה פעמים בשבוע כדי לעזור לעור שלך להיראות ולהרגיש במיטבו. לחצו כאן למתכון פילינג.

מסכת חימר

מסכות חימר נהדרות להסרת נקודות שחורות מכיוון שהן עוזרות לספיגת עודפי שומן מהעור שלך. מרחו מסכת חימר על הפנים והשאירו אותה למשך 10-15 דקות לפני שתשטפו אותה.

מים

שתייה מרובה של מים יכולה לעזור לשטוף את הרעלים מגופכם, ולהפחית את הסבירות להיווצרות נקודות שחורות. שאפו לשתות לפחות 8 כוסות מים ביום כדי לשמור על מראה העור ולהרגיש במיטבו.

אלו הם רק כמה טריקים טבעיים לנקודות שחורות שתוכלו לנסות. זכרו, עקביות היא המפתח בכל הנוגע להסרת נקודות שחורות, אז הקפידו לדבוק בטיפים האלה כדי להתחיל לראות תוצאות תוך זמן קצר!