עור

5 מקומות שאתם לא עושים פילינג – אבל צריכים

פילינג לא נועד רק בשביל הפנים שלכם, כי תאי עור מתים מצטברים במהלך הזמן בכל חלקי גופנו. לכן, אם אתם מעוניינים בעור בריא יותר בכל חלקי הגוף, כדי שתתחילו לעשות פילינג במקומות הבאים.

1.שפתיים

כולנו יודעים שהם חלק מהפנים שלנו, אבל רובנו שוכחים אותן כשמגיע זמן הפילינג. עור שפתיים יבש ומקולף הוא תוצאה קוסמטית של דילוג על השפתיים בזמן הפילינג.

נסו זאת: השתמשו במברשת שיניים קטנה בתנועות מעגליות על השפתיים. אין להשתמש בכוח, מכיוון שעור השפתיים עדין ורגיש. אפשרות אחרת היא שפשוף מעט סוכר על השפתיים. לא משנה באיזו שיטה בחרתם, מרחו משחת שפתיים לאחר הפילינג בכדי להזין את העור.

2.ישבן

אם לא נקפיד על פילינג באזור הישבן אנו עלולים לקבל עור ישבן גבשושי ולא נעים. על הישבן שערות זעירות (כן שמעתם נכון) הכלואות תחת העומס, תופעה זו נגרמת על ידי שימוש בבגדים צמודים וכמו כן פעילויות הכוללות ישיבה ממושכת כמו נסיעה ארוכה או ישיבה מול המחשב.
[wp_ad_camp_1]
נסו זאת: מספר פעמים בשבוע, השתמשו בכפפות פילינג במהלך האמבטיה. שיטה זו מעולה לפילינג באזור הישבן.

3.ידיים

קרטוזיס פילריס (Keratosis pilaris) הוא שמו המדעי של הבליטות על העור אשר נפוצות ב-40% מהאוכלוסייה. התופעה היא גנטית אך נגרמת גם כתוצאה מחלבון החוסם את זקיק השערה.

נסו זאת: שימוש בפילינג אגרסיבי במקרים של קרטוזיס פילריס עלול לגרום לעור אדמומי ומגורה. במקום זאת, יש להשתמש בתכשירים המכילים אלפא-הידרוקסי לתוצאות טובות יותר.

4.רגליים

בכל פעם שאתן משתמשות בסכין גילוח, השערות על הרגליים שלכן בסיכון להיות מודלקות. פעם יש לך מזל ופעם לא. שימוש בג'ל פילינג לרגליים הוא הפתרון להימנעות מסיכון זה.

נסו זאת: כשאתן מגלחות את הרגליים, השתמשו בסכין בעל 1-2 להבים, סכיני הגילוח עם מיליון להבים רעים לעורך, וגורמים לטראומה בזקיק השערה ולאדמומיות. טיפ נוסף: גלחו עם כיוון צמיחת השערה ולא נגדה.

5.עקבים

כשהקיץ מגיע, מיד שמים לב לנזק שנגרם לעקבים במשך החורף. פילינג קבוע באזור העקבים עשוי למנוע מהן להיות סדוקות ויבשות.

נסו זאת: השתמשו בקרם על בסיס אוריאה באזור העקבים, שאלו בבתי המרקחת והטבע למוצרים מומלצים. בכדי להגביר את ההשפעה השתמשו בזוג גרביים על כפות הרגליים ותקבלו עור בריא, מוכן לסנדלים וכפכפים. טיפ נוסף: בפעם הבאה שאתם בחוף הים, קחו יד מלאה בחול ים ועסו את העקבים – הטריק הזה יכול לעבוד פלאים.