שיער

5 יתרונות של קינמון לקרקפת ולשיער: השיטה לצמיחה מוגברת

טיפול בקרקפת שלנו תסייע לשמירה על שיער בריא ומשופע. שילוב של קרצוף לקרקפת בשגרת טיפוח השיער שלנו יכול לחולל פלאים.

קרצוף שזכה לפופולריות הוא קרצוף הקרקפת בקינמון. הקינמון עשוי לספק יתרונות רבים לקרקפת ולשיער. אלה הם היתרונות של שימוש בקינמון.

היתרונות של קרצוף קרקפת עם קינמון

קילוף הקרקפת

הקינמון ידוע בתכונות הפילינג שלו. כאשר משתמשים בו כקרצוף, הוא עוזר להסיר תאי עור מתים, לכלוך ועודפי חלב מהקרקפת. פעולת הניקוי עמוק יכולה לפתוח סתימות של זקיקי השיער ולקדם סביבה בריאה יותר של הקרקפת.

ממריץ את צמיחת השיער

שיפור זרימת הדם חיוני לקידום צמיחת שיער. קינמון, בעזרת אפקט המחמם שלו, עוזר להגביר את זרימת הדם לקרקפת. זרימת הדם המשופרת מזינה את זקיקי השיער, תומכת בצמיחת שיער חזק ובריא יותר.

מאזן את ייצור השמן

ייצור שמן מוגזם בקרקפת עלול להוביל לבעיות כמו שיער שומני וזקיקים סתומים. לקינמון יש תכונות עפיצות טבעיות שיכולות לווסת את ייצור הסבום, לאזן את רמות השמן בקרקפת ולהפחית את השמנוניות.

נלחם בזיהומי קשקשים וקרקפת

לקינמון יש תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי-פטרייתיות, מה שהופך אותו ליעיל נגד קשקשים וזיהומים בקרקפת. שימוש קבוע בקרצוף קרקפת קינמון יכול לעזור להילחם בבעיות אלה, להקל על גירוד וקשקושים.

מוסיף ברק ורכות

פעולת הפילינג של קרצוף קינמון לא רק מסירה רעלים מהקרקפת אלא גם מסירה הצטברות ממוצרים מסוימים שמשתמשים בהם על השיער. הקינמון יכול להוביל לשיער שמרגיש בהיר יותר, רך יותר ונראה זוהר יותר.

כיצד להשתמש בקינמון?

לפני השימוש בשפשוף הקרקפת הקינמון, ודאו שהשיער שלכם רטוב היטב. בצעו את השלבים הבאים:

שלב 1

בקערה מערבבים שתי כפות אבקת קינמון טחון עם כף אחת של סוכר חום. לחלופין, ניתן להוסיף כף דבש או שמן קוקוס לתוספת לחות.

שלב 2

שימו את הקינמון ועסו בעדינות על הקרקפת בתנועות סיבוביות. התמקדו באזורים הדורשים תשומת לב נוספת או נוטים ליובש. המשיכו לעסות במשך 5-10 דקות כדי להבטיח פילינג תקין.

שלב 3

לאחר העיסוי, שטפו היטב את הקרקפת במים פושרים. השתמשו בשמפו עדין כדי להסיר שאריות ולהבטיח שהשיער שלכם נקי.

שלב 4

מרחו את המרכך המועדף עליכם לאורך השיער, והימנעו מאזור הקרקפת. שטפו את המרכך כרגיל במים. לאחר המקלחת, ניתן למרוח טיפה של מרכך ללא שטיפה או שמן טבעי כלשהו כמו שמן קוקוס להזנה ולהעניק לחות לשיער.