טיפול בנשירת שיער באמצעות תרופות טבעיות

תרופות טבעיות הן אופציה טובה כאשר מחפשים טיפולים לנשירת שיער. טיפולים אלו בטוחים יותר ובדרך כלל גם משפיעים מהר יותר על השיער בהשוואה לתרופות אחרות שקונים.

הנה תרופות טבעיות ובטוחות לשיער דליל

אלוורה

אלוורה משמשת לטיפול בנשירת שיער. הוא מזין את הקרקפת, עשוי לתקן את השיער ולהרגיע את הזקיקים. זה עשוי לעזור לפתוח זקיקי שיער שעלולים להיות סתומים עם עודף שמן. תוכלו למרוח קרם אלוורה על הקרקפת באופן קבוע וכמה פעמים בשבוע לקבלת תוצאות טובות.

תזונה נכונה

חוסר תזונה נכונה הוא גם אחד הגורמים העיקריים לחוסר איזון הורמונלי. תזונה לא נכונה גורמת לשיער דליל ולירידה בצמיחה. אספקה טובה של דם וחומרים מזינים עשויה לתרום לצמיחה בריאה של הקרקפת וזקיקי השיער.

קראו על 9 מזונות המובילים לשיער בריא

תוספי צמחים כמו דקל ננסי או שורש סרפד מצוינים לשיפור זרימת הדם. הם מקדמים צמיחה ומסייעים בהפחתת הנשירה הנגרמת מחוסר איזון הורמונלי.

דקל ננסי עשוי למנוע ולטפל בנשירת שיער והתקרחות. צמח זה מכיל דיוסגנין, תרכובת שמקדמת חלוקת תאים ומסייעת בשמירה על תפקוד תקין של זקיק השערה.

חוסר איזון הורמונלי נקשר לנשירת שיער והתקרחות בקרב נשים במיוחד. זה עשוי לעכב את צמיחת השיער, אם יש לכם אורח חיים לחוץ ומחסור הורמונלי, אתם בסיכון גבוה לנשירת שיער והתקרחות.

שמנים צמחיים

כמה שמנים צמחיים מסייעים במניעת נשירת שיער. שמני אלוורה, חוחובה, זית, רוזמרין, מרווה ושמן עץ התה. שמנים אלו מפחיתים את רמות הלחץ, גורם עיקרי לנשירת שיער. הם עוזרים למנוע שבירה של שיער, ומונעת הצטברות של שומן וסבום.

חומץ תפוחים

מריחת חומץ תפוחים על הקרקפת יעילה מאוד בטיפול לנשירת שיער. הוא מכיל ריכוז גבוהה של גופרית, המספק תמיכה מצוינת לצמיחת שיער. כדי להפיק את המרב, ערבבו חצי כוס חומץ תפוחים עם רבע כוס מים חמימים ומרחו על הקרקפת מדי יום. תערובת זו תשמור על הקרקפת נקייה ובריאה.