עור

6 יתרונות מדהימים של תפוחי אדמה לעור

תפוחי אדמה עשויים להפוך את העור שלכם ליפה וזוהר יותר. תצטרכו רק מסחטה, או מגרדת, שתוכלו להוציא את המיץ של תפוחי האדמה ולהשתמש במיץ.

6 יתרונות של תפוחי אדמה לעור שלנו

כוויות שמש

מרחו מיץ תפוחי אדמה על הפנים, הצוואר והידיים, והשאירו למשך 30 דקות. לאחר מכן שטפו. שימוש קבוע עשוי להסיר את כוויות השמש.

עיגולים כהים

קחו כדור צמר גפן, טבלו אותם במיץ ומרחו על העיגולים הכהים בתנועה מעגלית, השאירו את המיץ למשך 10-15 דקות, ולאחר מכן שטפו במים קרים.

אפשר לרסק גם מלפפון 1 ותפוח אדמה 1 ולהכין משחה ולמרוח אותו מתחת לעיניים למשך 20 דקות, ולאחר מכן לשטוף.

הבהרת העור

לתפוח אדמה יש תכונות שעשויות להבהיר את העור, ולהפחית כתמים כהים בעור. קחו ורסקו תפוח אדמה, הוסיפו כפית מיץ לימון טרי וכפית מי ורדים. ערבבו היטב ומרחו על האזור שאתם רוצים להבהיר, השאירו למשך 45 דקות, ולאחר מכן שטפו במים קרים.

קמטים

מרחו כף מתפוח אדמה מרוסק 1 וכפית מיץ עגבניות על האזור עם הקמטים. תוכלו להרגיש הבדל אם תשתמשו בקביעות.

בית שחי כהה

ערבבו 2 כפות מיץ תפוחי אדמה וכף מיץ לימון. מרחו על בית השחי ללילה. למחרת שטפו. חשוב לא לגלח, להסיר שיער לפני הטיפול! זה עלול לשרוף.

אנטי אייג'ינג

ניתן להשתמש במיץ תפוחי אדמה למניעת אנטי אייג'ינג

ערבבו חצי כוס מיץ מתפוח אדמה וחצי כוס מים. שטפו את הפנים במים רגילים, לאחר מכן שטפו את הפנים במי תפוחי האדמה. תוכלו לחזור על זה פעם או פעמיים ביותר, הפנים שלכם יראו בהירים וצעירים יותר.

הסבלנות חשובה וההתמדה חשובה כאשר רוצים לראות הבדל, לכן, אם תתמידו בטיפולים עם סבלנות אתם בהחלט תראו תוצאות מדהימות. אם אתם מקבלים גירוי כלשהו בעת השימוש הפסיקו מיד ושטפו את האזור.