9 המזונות המובילים לשיער בריא

סלמון

דגים כמו סלמון, סרדינים ומקרל עמוסים בחומצות שומן בריאות אומגה 3. הגוף שלנו לא יכול לייצר את השומנים הבריאים האלה, אך ניתן לקבל אותם ממזון או תוספי מזון. הם עשויים להגן מפני מחלות, לקדם צמיחת שיער ולשמור עליו מבריק ומלא.

יוגורט יווני

יוגורט יווני עמוס בחלבון, הוא מכיל ויטמין B5 שמסייע בזרימת הדם לקרקפת ולצמיחת השיער. הוא עשוי לעזור נגד דילול ונשירת שיער.

תרד

התרד מלא בחומרים מזינים מדהימים, יש בו כמות מכובדת של ויטמין A, ברזל, בטא קרוטן, חומצה פולית וויטמין C.אלה פועלים יחד ומקדמים שיער בריא, ומלא. הם עשויים לשמור על לחות השיער שלכם ולהפוך אותו לחזק ולא שברירי.

גויאבה

הפרי הזה שופע בוויטמין C. הוא מגן על השיער מפני שבירה. בכוס אחת של גויאבה יש 377 מיליגרם של ויטמין C. הפרי הזה הוא פשוט מושלם.

דגנים מועשרים בברזל

מעט מדי ברזל עלולה להוביל לנשירת שיער. אתם תוכלו למצוא ברזל בדגנים מועשרים, פסטות, פולי סויה ועדשים. בבקש בקר, במיוחד איברים כמו כבד, תוכלו למצוא גם בירקות ירוקים.

עופות

כאשר אתם לא מקבלים מספיק חלבון, צמיחת השיער פוחתת. היא אפילו עלולה להיפסק ושערות ישנות עלולות לנשור. כדי לקבל חלבון, בחרו אפשרויות רזות, זאת אומרת עוף או הודו, שיש בהן פחות שומן רווי.

בטטה

בטטות מלאות בנוגד חמצון בטא קרוטן. זה עוזר להגן מפני שיער יבש ועמום. זה מעודד את הבלוטות בקרקפת ליצור נוזל שמנוני ימנע מהשיער להתייבש. אתם יכולים למצוא בטא קרוטן גם מגזר, דלעת, מלון ומנגו.

קינמון

הוספת קינמון למאכלים יעזור לכם לזרימת הדם, ויביא חמצן וחומרים מזינים לזקיקי השיער שלכם.

ביצים

ביצים עשירים בחלבון ובברזל, הם עשירים בוויטמין B(ביוטין) שעשוי לעזור לצמיחת שיער. חוסר בוויטמין זה עלול להוביל לנשירת שיער, ביוטין עוזר גם לחיזוק הציפורניים.