עור

6 תרגילי פנים שיפחיתו משמעותית את הופעת הקמטים!

ככל שהשנים חולפות, רבים מתחילים להבחין בסימני ההזדקנות הבלתי נמנעים, במיוחד על הפנים. קמטים יכולים לגרום לחוסר ביטחון לגבי המראה שלנו. אמנם אין קסם שיסיר לחלוטין את הקמטים, אך גישה טבעית ויעילה שתסייע להפחתת הקמטים היא תרגילי פנים. השגרה הפשוטה הזו והלא פולשנית יכולה לסייע להפחית את הופעת הקמטים, ולהעניק עור זוהר וצעיר.

תרגילי פנים להפחתת הופעת הקמטים

הרמת גבות

התחילו על ידי שטיפת הידיים כמו שצריך. הניחו את אצבעות המורה ממש מעל הגבות. דחפו בעדינות את הגבות כלפי מעלה. החזיקו כמה שניות וחזרו על התרגיל מספר פעמים. התרגיל הזה מסייע להרמת אזור המצח, תוך כדי הפחתת קווים.

ראו עוד על: כיצד להגביר את הקולגן בפנים באמצעות 7 שלבים

ניפוח הלחיים

נפחו את הלחיים, והעבירו את האוויר מלחי אחת לשנייה למשך 30 שניות. תרגיל זה מכוון לשרירי הלחיים, מקדם זרימת דם טובה יותר וממצקת עור נפול.

חיוך מוגזם

חייכו בהגזמה, ודחפו את הלשון כלפי מעלה. החזיקו למשך כמה שניות ושחררו. חזרו על מספר פעמים כדי לחזק את קו הלסת ולמזער את מראה השומן בלסת.

לחיצת עיניים

הניחו את האצבעות מורה בזוויות החיצוניות של העיניים, הפעילו בעדינות לחץ תוך כדי שהעיניים סגורות. חזרו מספר פעמים על התרגיל, זה עוזר למיצוק העור סביב העיניים.

מתיחת צוואר

הטו את הראש לאחור והסתכלט למעלה. לאחר מכן, קמטו את השפתיים כלפי פנים והחזיקו למשך 10 שניות. תרגיל זה מכוון לשרירי הצוואר, מונע צניחת עור בצוואר.

תרגילי פנים הם לא רק יעילים אלא גם חסכוניים, ואתם יכולים לבצע אותם בקלות בכל יום. תרגילים אלה יכולים לקדם זרימת דם טובה יותר לעור, לספר חומרים מזינים חיוניים וחמצן לתמיכה בעור פנים בריא.

חשוב לזכור כי עקביות היא המפתח, כדאי לנסות לעשות את התרגילים כל יום עם תזונה מאוזנת, תוך כדי הענקת לחות ושגרת טיפוח נכונה לעור. הימנעו מחשיפה מוגזמת והשתמשו תמיד בקרם הגנה כדי להגן על העור.

מקור