כללי עור

תצטרכו רק 2 דברים להסרת כתמים חומים על הפנים והעור!

חלק מתהליך ההתבגרות וההזדקנות הם כתמים וכתמי גיל על העור. אנשים רבים מורידים מההערכה העצמית שלהם כשהכתמים האלו מופיעים לפתע.

כתמי גיל עלולים להופיע על הפנים, כתפיים, רגליים, ידיים. כתמי הגיל יכולים להופיע כל פעם במקומות חדשים. ישנם הרבה קרמים שמציעים בשוק, שמבטיחים לכם שברגע שתמרחו את הקרמים, הכתמים ייעלמו. אך כמובן שזה עלול לאכזב אתכם, במיוחד אם שילמתם הרבה כסף, וזה בנוסף גם עלול להכיל כימיקלים שלא מתאימים לסוגי עור מסוימים.

מצד שני, ישנו טיפול טבעי ויעיל ובטוח, שכנראה יסייע לכם יותר לפתור את בעיית הכתמים וכתמי הגיל. כדי להכין אותו תצטרכו רק 2 מרכיבים. 

חומץ תפוחים ומיץ בצל

כל מה שתצטרכו עשות הוא לטחון את הבצלים ולהוציא את המיץ. לאחר מכן הוסיפו למיץ הבצל את חומץ התפוחים. (הכמות תהיה שווה בין המיץ בצלים לחומץ) לאחר מכן, מרחו את התערובת ישירות על האזורים עם הכתמים החומים.

מיץ הבצל הטרי עשוי לטפל בבעיות עור שונות ולמנוע נזקים נוספים לעור, בשל תכולת נוגדי החמצון הגבוהה שלו. כמו כן, חומץ התפוחים עשיר בחומצות הידרוקסי שעשויות להסיר תאי עור מתים ולסייע לבריאות העור שלנו.

תוכלו לקצוץ את הבצל לחתיכות, ולערבב עם חומץ תפוחים ולהכניס לבלנדר עד לתערובת אחידה. אפשר למרוח ישירות על העור, או בעזרת צמר גפן.

לקבלת תוצאות הטובות ביותר, עליכם לחזור על הטיפול מדי יום למשך חודש. היעילות של הטיפול הטבעי הזה יפתיע אתכם!