כללי עור

בעזרתם תוכלו לטפל בקמטים מתחת לעיניים!

קמטים מתחת לעיניים זה דבר מעצבן וממש לא מחמיא. אפשר לנסות לשים איפור ולכסות את הקמטים. אך ברגע שמסירים את האיפור, יכול להיות שתתבאסו שוב לראות את הקמטים האלה.

טיפולים ביתיים שנציע לכם כאן עשויים לסייע לכם יותר מאשר מוצרים עם כימיקלים ורכיבים שאתם לא מכירים. הנה ארבע טיפולים שכדאי לכם לנסות!

כדי לראות תוצאות מדהימות צריך להיות סבלניים ולהתמיד. בתוך 3 שבועות זה יתחיל להשתפר, ובתוך חודש אתם תופתעו לראות שהקמטים פחתו וכמעט נעלמו.

אז אילו טיפולים הם הכי טובים?

ג'ינגר ודבש

הטיפול הראשון הוא עם ג'ינג'ר ודבש, דבש מסייע להפחתת קמטים ביעילות רבה. הג'ינג'ר ידוע בתכונות ניקוי שלו ובשיפור זרימת הדם.

מה שעליכם לעשות הוא לערבב כפית דבש וכפית תמצית ג'ינג'ר, לחכות לפני המריחה 7 דקות. לאחר מכן למרוח על הקמטים שמתחת לעיניים ולהשאיר לשעה.

לאחר שעה, שטפו במים פושרים-חמימים ובצעו את הטיפול בהתמדה כל ערב לקבלת תוצאות טובות יותר.

מלפפונים

למלפפונים יש השפעה מדהימה במתן לחות לעורכם וזו הסיבה שכדאי לשים אותם. הוא מסוגל גם למנוע היווצרות של קמטים חדשים.

הניחו רבע מלפפון בתוך בלנדר, או מעכו אותו בעזרת מזלג, שימו מתחת לעיניים למשך 15 דקות. לאחר רבע שעה נגבו.

אבוקדו

אבוקדו עשיר בוויטמינים כמו C ו-E וחומצות שומן בלתי רוויות, שעשויות לסייע לתאים פגומים ולקמטים מתחת לעיניים. תוכלו למרוח מעט אבוקדו מתחת לעיניים ולחכות שיתייבש. לאחר מכן להסיר ולשטוף.

שמן רוזמרין

שמן רוזמרין עשוי לשפר את זרימת הדם, להסיר כל לכלוך שמתחת לעיניים ולהסיר רדיקלים חופשיים הגורמים לנזק לעור. טבעו את האצבע האמצעית בקערה קטנה של שמן רוזמרין ועשו את הקמטים שלכם מתחת לעיניים בתנועה מעגלית. הטיפול הזה נהדר במיוחד לאנטי-אייג'ינג מכיוון שהעיסוי "מעורר" את הדם.

אלה הטיפולים הטובים ביותר לקמטים מתחת לעיניים. איך אתם מסירים את הקמטים מתחת לעיניים? שתפו אותנו!