כללי תזונה

6 מזונות-על שיסייעו לירידה במשקל(שכדאי להכיר)

הדרך לירידה במשקל היא בהחלט מאתגרת, קשה ליצור תוכנית ובאמת לקיים אותה. העובדה שזה לוקח גם הרבה זמן ומאמץ, מקשה עוד יותר על הירידה במשקל.

זו הסיבה שהחלטנו לדבר על ששת מזונות העל הטובים ביותר להאצת מסע הירידה במשקל ולעזור לכם לקחת את התהליך בקלות.

כל אחד מהמאכלים הבאים עמוסים בחומרים מזינים וטובים שיסייעו לכם להגיע למטרה שלכם מהר.

6 מזונות העל לירידה במשקל

אגוזי מלך

אגוזי מלך מכילים כמות גבוהה של אומגה 3. אומגה 3 עוזרת להפחתת דלקות בשרירים ומשפרת את חילוף החומרים הכולל שריפת שומנים. אכילת חופן ביום היא מעולה לירידה במשקל, עם זאת כדאי להיזהר עם הכמויות מכיוון שאגוזי מלך מכילים הרבה קלוריות.

אבוקדו

המון אנשים חושבים שאבוקדו לא טוב לתהליך ירידה במשקל, מכיוון שהוא עשיר בשומן. אבוקדו מורכב משומנים בריאים שיכולים לדכא את הרעב ולהגביר את השובע. השומנים הבריאים שהאבוקדו מכיל יעניקו לכם שפע של אנרגיה, סיבים וחלבונים.

תה ירוק

המשקה הזה יגרום לכם להרגיע שובע, הוא מכיל נוגדי חמצון שבריאים לנו, הוא גם יכול להגן מפני מחלות כמו דלקת מפרקים שגרונית למשל.

קינואה

קינואה עשירה בחלבון ועתירה בסיבים. קינואה עוזרת לשליטה ברמת הסוכר בדם ועשירה במינרלים חשובים כמו ברזל ומגנזיום, ומכילה רמות גבוהות של נוגדי חמצון.

אשכולית

האשכולית יכולה להוריד את רמות הגלוקוז שלכם ולגרום לכם להרגיש שובע לאורך זמן רב.

אוכמניות

אוכמניות ידועות ביתרונות היופי שלהן נגד הזדקנות, הן גם מזון על חזק שיכול לסייע בירידה במשקל ובשריפת שומן. כוס ביום תספק לכם סיבים רצויים לגוף ולסייע בירידה במשקל.

כאשר תשלבו את מזונות העל האלה בארוחות שלכם, הם יעזרו לכם לרדת במשקל- עם קצת פעילות גופנית ואכילת מזונות עם חומרים מזינים תגיעו למשקל הרצוי שלכם.