טיפולים כללי

דרכים לטפל בכאבי ראש ללא תרופות

מיגרנה הוא כאב ראש עז, שמלווה לרוב בבחילות, הקאות, ורגישות קיצונית לאור ולקולות. הסיבה למיגרנות עדיין לא ידועה. הסובלים ממיגרנה עשויים לזהות מתי יהיה להם את כאבי הראש העזים האלה.

המון אנשים סובלים ממיגרנות, לכן, אם אתם חווים מגרנות או אדם שאתם אוהבים חווה את זה, שתפו אותם בדרכים הטבעיות האלו כדי למנוע מיגרנות ולהרגיע כאבים במהלך ההתקף.

קליפת בננה וקרח

זה אמנם נשמע קצת מוזר, אך לשים על המצח קרח עטוף בקליפת בננה מקלה על כאבי הראש. הניחו קליפת בננה על המצח ובו קרח. תוכלו לקבל אשלגן שנספג ישירות דרך העור.

שמן זית

שמן זית יעיל בהפחתת המיגרנות החוזרות אצל מתבגרים. כמו גם שמן דגים. שניהם מכילים חומצות שומן רב בלתי רוויות אומגה 3, שעשויות לווסת את קרישת הדם, התכווצות והרפיית דפנות העורקים ודלקת.

שמן לבנדר

2 טיפות שמן אתרי לבנדר בסיר מים רותחים עשויה לספק רוגע. שאיפת אדי הלבנדר תספק לכם הקלה מידית. מומלץ לשאוף את הריח למשך 15 דקות, הטיפול הוא מאוד יעיל ובטוח לכאבי ראש. ללבנדר יש תכונות מפחיתות חרדה, מייצבות מצב רוח, ומרגיעות התכווצויות שרירים, ומפחיתות לחץ דם.

זרעי פשתן

זרעתי פשתן הם מזון על ששימש ומשמש לטיפול בעצירות, גלי חום וכאבי חזה, כולסטרול ומיגרנות. זרעי פשתן עשירים בסיבים ובחומצות שומן חיוניות אומגה 3, המשפרים את תפקוד המוח ומורידים את הסיכון למחלות לב, מומלץ לערבב זרעי פשתן עם שייק, שיבולת שועל, או אפילו במים. 

דבש

אכילת שתי כפיות של דבש טהור בזמן ארוחה עשויה למנוע התקפי מיגרנה. זה גם יעיל בהרגעת תסמינים. הטיפול בדבש הוא מהיר ויעיל, ובנוסף הוא מרגיע גם את הקיבה, מה שהופך אותו לטיפול מושלם עבור אנשים הסובלים מבחילות במהלך התקף מיגרנה.