כללי שיער

2 מרכיבים רבי עוצמה שיעזרו לכם להיפטר משיער דליל

בעזרת זרעי חילבה וקצח תוכלו לקדם צמיחת שיער תוך כדי הענקת לחות לשיער, שיקום שיער חלש ודליל, פגום ושביר, ולהוסיף המון ברק ורכות לשיער.

בהחלט אחרי כמה שימושים בטיפול הזה תוכלו לראות ירידה משמעותית בנשירת השיער ואם יש לכם קשקשים- תוכלו לראות גם שיפור תוך מספר שבועות בלבד.

יתרונות זרעי החילבה והקצח

זרעי החילבה הם זרעים קסומים שעשויים להעניק תכונות להגברת צמיחת השיער, לזרעים האלו יש תכולת חלבון וחומצה ניקוטינית גבוהה, הידועים כמועילים למניעת נשירת שיער ולטיפול יעיל בקשקשים. הזרעים האלו עשויים לטפל גם במגוון בעיות בקרקפת כמו יובש או דלילות שיער.

זרעי הקצח עמוסים בחומרים מזינים וויטמינים והם אחד הזרעים הטובים ביותר שניתן להשתמש בהם לצמיחת שיער, להוספת ברק ולהצמיח שיער דליל. הזרעים עשויים לעזור לכם לשלוט על נשירת השיער ולשמור על לחות השיער שלכם.

איך להשתמש בזרעים?

אתם צריכים:

  • 2 כפות זרעי חילבה
  • 2 כפות זרעי קצח

מה עושים?

טחנו את זרעי החילבה וזרעי הקצח ביחד, ואחסנו כל אחד בצנצנת אטומה. תוכלו להוסיף כמה טיפות שמן אתרי רוזמרין או מנטה ליתרונות נוספים

שמן לשיער

להכנת שמן לצמיחת שיער קחו קערה קטנה, הוסיפו כפית מהאבקה הטחונה, והוסיפו רבע כוס שמן נשא- איזה שאתם אוהבים. אנחנו ממליצים: שמן קוקוס. סגרו את הצנצנת ושימו את זה במקום מואר למשך שבועיים. לאחר שבועיים השתמשו בשמן זה כדי לעסות את הקרקפת 1-2 פעמים בשבוע. השאירו למשך 30 דקות או ללילה שלם ולאחר מכן שטפו.

מסכה לשיער

להכנת מסכת שיער קחו כף מהאבקה והוסיפו מים חמים, או תה ירוק עד שנוצרת מין מרקם של משחה. הניחו בצד למשך 30 דקות לפני השימוש. מרחו את התערובת על הקרקפת למשך 30 דקות ולאחר מכן שטפו.

ספריי לשיער

אחת הדרכים האהובות עלינו היא להשתמש בספריי לשיער, קחו כף מהאבקה ושימו מים חמים או תה ירוק עד למרקם מימי. סגרו מכסה והניחו ל10 דקות בלי לערבב. לאחר 10 דקות ערבבו ושפכו את התערובת לבקבוק ספריי. רססו את המים האלה על השיער לפני השיער, ושטפו למחרת בבוקר עם מים רגילים.