עור

8 שלבים להפיכת הפנים שלך לצעירות יותר

תלאות החיים לעיתים נשקפות דרך הפנים שלנו. שקיות בעיניים, קווים במצח וכמובן קמטים משפיעים מאוד על המראה ועל מראה הגיל שלך. התבגרות או הזדקנות הן לא הדבר היחיד הגורם לפנים שלנו להראות מבוגרות יותר. יותר מדי שמש או עישון הם בין השאר הגורמים להזדקנות מוקדמת של העור. את לא חייבת לנקוט צעדים מרחיקי לכת כמו ניתוחים פלסטיים כדי להשיב את המראה הצעיר, אלא אפשר לשנות את התזונה, סגנון החיים וטיפוח העור באופן יומיומי. 

שלב 1

עסי את הפנים שלך בקרם לחות באופן יומיומי. בחרי לך קרם לחות עשיר בשמנים טבעיים, עסי בעזרת שתי האצבעות את כל חלקי הפנים, שימי לב והתמקדי באזור שמתחת לעיניים ובנקודות יבשות.

שלב 2

שמרי על לחץ דם נמוך. לחץ דם גבוה עלול לגרום להזדקנות מוקדמת.

שלב 3

אכלי פירות וירקות טריים. עזבי את הג'אנק פוד במנוחה והתרכזי בתזונה בריאה, עשירה בחומרים מזינים.

 שלב 4

צרכי שומנים "טובים" המכילים אומגה 3. דג סלמון, בוטנים, קיווי וירקות לא ירוקים עשירים באומגה 3.

שלב 5

שימי קרם הגנה בכל רגע שאת בחוץ. 10 דקות של אור שמש במשך היום יספיקו לך כדי לקבל כמות של ויטמין D לעורך, אך בכל זאת ההיחשפות לשמש צריכה להעשות כשאת מוגנת בקרם הגנה.

שלב 6

יש לישון לפחות 8 שעות בלילה. מנוחה היא דרך מעולה לרענן את הפנים שלך. שמרי על דפוסי שינה קבועים ואל תתעסקי במשימות פיזיות או מלחיצות לפני השינה.

שלב 7

המנעי מלחץ נפשי מיותר. חשבי איך את יכולה למנוע חלק מהמקורות המלחיצים בחייך ונסי לצמצם אותם. קחי לך זמן במשך היום בכדי לנקות את הראש ולהרגיע את עצמך.

שלב 8

השתמשי באיפור קל המחמיא לסוג העור שלך. השתמשי בחומרים ניטרלים, איפור בהיר ונוצץ גורם למראה מבוגר יותר. בכל אופן הסירי את כל האיפור מיד בסוף היום.