דברים שגורמים נזק לשיער שלנו
שיער

4 הרגלים הגורמים נזק לשיער שלך

האם אתם גורמים נזק לשיער שלכם בלי לשים לב? הגיע הזמן להגן על השיער שלנו, הפסיקו לעשות את 4 ההרגלים הבאים אשר פוגעים בו ותקבלו שיער בריא ויפה יותר.

לא חופפים מספיק

בדרך כלל מה שמעצבי השיער למיניהם ממליצים הוא לחפוף את השיער לעיתים רחוקות בכדי לשמור על שיער בריא ויפה, אבל אל תקחו את ההמלצה יותר מדי ברצינות, כי השיער שלנו במהלך השבוע צובר לכלוך, אבק ושמנוניות וכתוצאה מכך השיער נהיה חסר ברק ולא בריא.

לכן, הקפידו לחפוף את השיער פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע בכדי לנקות אותו משאריות של לכלוך ושמנוניות. כמו כן מומלץ להשתמש במסיכה לשיער פעם בחודש.

מסרקים את השיער מיד לאחר המקלחת?

השיער הוא הכי חלש והכי שברירי כשהוא רטוב. סירוק השיער מיד לאחר המקלחת עלול לגרום למתיחה עודפת של השיער ולגרום לו להישבר.

לכן, השתמשי בעדינות באצבעות או מסרק בעל רווח שיניים גדול בכדי להתיר את הקשרים בשיער תוך כדי השימוש במרכך במקלחת.

ייבוש השיער במייבש כשהוא רטוב לגמרי

זוכרים את הסעיף הקודם? אין לסרק שיער רטוב. ובנוסף לכך, ככל שתקדימי להשתמש במייבש שיער, כך השיער שלך יהיה חשוף לנזק מהחום.

התחילו בייבוש השיער במייבש רק לאחר שהוא התייבש חלקית, כשהשיער 50% יבש. מומלץ להשתמש במגבת בהתחלה ואז להשלים עם מייבש השיער.

שימוש בחימום יתר של מייבש השיער

אנו מציינים זאת שוב: חום פוגע בשיער שלך. אנו לא מציעים שתמנעי מהשימוש במייבש שיער, אבל לפחות לבדוק שהוא בטמפרטורה הנכונה.

אם מייבש השיער גורם לקרקפת שלך לכאוב, הוא יותר מדי חם. ההימור הכי טוב יהיה להשתמש בדרגת חום בינונית. כך ייבוש השיער יעשה בעיקר על ידי האוויר ולא על ידי החום.