שיער

7 שלבים פשוטים לצמיחת שיער מהירה ובריאה

שמירה על שיער בריא יכולה להיות משימה מרתיעה, במיוחד אם אינכם מטפלים בו היטב. אחת הדרכים הטובות ביותר לקדם את צמיחת השיער ולשמור על בריאות השיער היא באמצעות טיפול "עמוק" פעם בשבוע.

שלבים לביצוע הטיפול

שלב 1

בחרו את המרכך המתאים

הצעד הראשון לקידום צמיחת השיער הוא לבחור את המוצר שיתאים לטיפול. ישנם מוצרים רבים זמינים בשוק, אך לא כולם מתאימים לסוג השיער שלכם. חפש מרכך המכיל מרכיבים טבעיים כמו שמן קוקוס, שמן זית, דבש או אבוקדו. מרכיבים אלו ידועים כמזין ומעניק לחות לשיער, מה שיהפוך אותו לרך, מבריק ובריא.

שלב 2

שטפו את השיער

לפני החלת הטיפול, תצטרכו לשטוף את השיער שלכם ביסודיות. כדי להסיר כל לכלוך, שמן או הצטברות מוצר, מה שיקל על המרכך לחדור לתוך השיער שלכם. השתמשו בשמפו נטול סולפטים.

שלב 3

החלו את הטיפול העמוק

לאחר שטיפת השיער, הגיע הזמן ליישם את הטיפול. התחילו על ידי חלוקת השיער שלך למקטעים. מרחו את המרכך העמוק מהשורשים לקצוות השיער שלכם, וודאו שזה מגיע לכל השיער. אתם יכולים להשתמש במסרק רחב שיניים כדי לעזור להפיץ את המרכך באופן שווה.

שלב 4

תנו לזה לשבת

לאחר שסיימתם לשים את המרכך, תנו לו לשבת לפחות 20-25 דקות. זה ייתן למרכך מספיק זמן לחדור לשיער שלכם ולספק את ההזנה הדרושה. אתם יכולים לכסות את השיער שלכם עם כובע או מגבת כדי לשפר את אפקט הטיפול עמוק.

שלב 5

שטפו את השיער

לאחר 20 דקות, הגיע הזמן לשטוף את השיער ביסודיות. השתמשו במים פושרים/קרים כדי להסיר את טיפול המיזוג העמוק משיערכם. הקפידו לשטוף את שיערכם היטב כדי למנוע שאריות שיכולות לגרום להצטברות ולהכביד על השיער. אנחנו ממליצים להפוך את השיער מאחורה לקדימה, ולאט לאט להסיר את השמפו. אם אתם מתולתלים, השיטה הזו מצוינת! עשו זאת תוך כדי כיווץ התלתלים והסירו לאט לאט את המרכך עם מים קרים.

שלב 6

סגנון השיער שלך

לאחר ששטפת את השיער, תוכלו לעצב אותו כרגיל. אתם תשימו לב שהשיער שלכם רך יותר, מבריק וניתן יותר לניהול. עם שימוש קבוע בטיפול עמוק, תבחינו גם שהשיער שלכם צומח מהר יותר, בריא יותר וחזק יותר.

לסיכום, שימוש בטיפול עמוק פעם בשבוע יכול לקדם את צמיחת השיער ולשמור על השיער שלכם בריא ויפה. זכרו לבחור את המרכך המתאים לסוג השיער שלכם, שטפו את שיערכם היטב לפני הטיפול, הניחו לטיפול לשבת לפחות 20 דקות, שטפו אותו היטב ועצבו את שיערכם כרגיל. עם השלבים הפשוטים האלה, אתם תהיו בדרך לשיער ארוך, בריא ויפה.