כללי

6 סימנים שיש לכם זוגיות טובה

מערכת יחסים היא דבר מורכב, ולא מושלם בהתחלה. לפעמים שני אנשים דומים לא בהכרח יסתדרו, ושני אנשים שהם אינם דומים כן יוכלו להסתדר ביחד.

למצוא בן/בת זוג הוא בהחלט מסע ארוך אך שווה. הינה הסימנים שאתם בדרך לזוגיות טהורה ונכונה:

אתם הגרסה הכי טובה של עצמכם

במערכת יחסים בריאה ונכונה, אתם לאט מתחילים להרגיש שיש לכם יותר סבלנות, יותר שמחה, יותר הבנה, ואתם מסוגלים לקחת אחריות, אם גיליתם בעצמכם צד חדש, שלא הכרתם בעצמכם במהלך מערכת יחסים. אז אתם לגמרי מאוהבים! התכונות האלו שומרות על מערכת היחסים שלכם.

בלי מגננות

שלב במערכת יחסים בו אנחנו מספיק סומכים על בני הזוג שלנו, ומסוגלים להראות שאנחנו פגיעים, שעבר עלינו משהו לא טוב.

אהבה טהורה באה לידי ביטוי כאשר הבן אדם שאיתכם תומך בכם ותמיד זמין בשבילכם, ומבין את הקושי שלכם, כאשר אתם עוברים דברים קשים.

מכבדים דעה של בן/בת הזוג

אם שניכם מסוגלים להביע את דעותכם ללא היסוס, בין אם אתם מסכימים אחד עם השני ובין אם לא, ולהבין את הדעה של הצד השני, זה אומר ששניכם מכבדים את האינטליגנציה אחד של השניה.

אתם מרגישים מספיק בטוחים במערכת היחסים שלכם ואתם יודעים שהצד השני לא יפגע.

כבוד הדדי

שניכם עשויים לבוא מעולמות שונים, ולהיות שונים בהיבטים רבים. אך אם אתם יכולים להכיל אחד את השני, גם אם אתם שונים, תהיו בטוחים שזה מגיע מתוך כבוד אחד לשני כבני אדם, וכבני זוג.

"שפת" השתיקה

ייתכן שיהיו ימים שבהם אתם לא מדברים במשך שעות, כאשר אתם בעבודה, או אפילו שאתם סתם בבית וכל אחד בעיסוק שלו, ובכל זאת, תהיה תחושה של שלווה ורוגע.

וגם אם אתם יושבים ביחד ולא מדברים, אתם תתנהלו כרגיל, ללא ריבים מיותרים.

להוציא את "הילד" שבך

כאשר אתם מרגישים בנוח לעשות דברים של "ילדים" מול הבן זוג שלכם, כמו לקפוץ לתוך שלולית מים, למרוח עוגה אחד לשני בפרצוף, או סתם להתפנק בלי סיבה. הזוגיות שלכם היא הכי טהורה שיש.

תגית