כללי

תשרפו עלי דפנה בבית ותראו מה קורה אחרי 10 דקות!

לעלי הדפנה יש הרבה יתרונות מדהימים. והם נחשבים מצוינים ברפואה הטבעית. כיום, הם משמשים גם בייצור מוצרי קוסמטיקה.

לעלי דפנה יש תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי דלקתיות, ולכן הם מוערכים ברפואה הטבעית. הנה כמה יתרונות של שריפת עלי דפנה בבית!

קחו כמה עלי דפנה והניחו אותם על מאפרה. הדליקו אותם והניחו לעלים להישרף במשך 10 דקות.

סוכרת 

צריכת עלי דפנה עשויה להוריד את רמות הסוכר ולשפר את בריאות הלב. הם עשירים מאוד בנוגדי חמצון ומסייעים בייצור האינסולין. לכן, הם יעילים בהתמודדות עם סוכרת מסוג 2. הם גם עוזרים בהורדת כולסטרול הרע. 

מפחית חרדה 

עלי דפנה מכילים תרכובת בשם לינלול, תרכובת ידועה כמסייעת לטיפול בחרדה. ריח של עלי דפנה במשך 10 דקות עשוי לסייע לכם להרגיש טוב יותר באופן מידי. וגם לשפר את התקשורת שלכם. 

משפר את בריאות הלב

הלב נוטה לתפקד טוב יותר בגלל רוטין וחומצה קפאית, תרכובות נוגדות חמצון הנמצאות בעלי הדפנה. הם עשויים להרחיק בעיות קרדיווסקולריות(מחלות לב וכלי הדם) על ידי חיזוק הנימים של הלב, ולסייע בהורדת רמות הכולסטרול הרע.

מגביר חסינות

עלי דפנה עמוסים בוויטמין C, המסייע בבניית מערכת חסינות חזקה. הם מכילים גם אבץ וויטמין A, מה שטוב לעיניים, לאף, לגרון ולמערכת העיכול. הם יכולים להיות יעילים מאוד גם בהתמודדות עם תסמונת מעי הרגיז או צליאק.

יעיל לקשקשים

שטפו את השיער עם השמפו הרגיל שלכם, לאחר מכן, ערבבו עלי דפנה במים קרים ושטפו. ניתן להשיג גם שמן אתרי עלי דפנה, שימו בשמפו שלכם בערך 15 טיפות וערבבו ועסו את הקרקפת, שטפו היטב ותגידו ביי ביי לקשקשים. 

מונע נדודי שינה

עלי דפנה עוזרים להרגעת הגוף שלנו. הם יעילים בהתמודדות עם נדודי שינה מכיוון שהם עשויים להרגיע את תפקודי המוח. תוכלו להכין תה עלי דפנה ולשתות את זה לפני השינה לשינה נעימה וטובה.

אפשר לשים עלי דפנה בתבשילים, בחמוצים , במרקים, ואפילו בסיר של אורז.