כללי

אל תתחתנו עם גבר שיש לו את התכונות האלה

לכולנו יש בעיות מסוימות בחיים ואף אחד מאיתנו לא מושלם, אך חשוב לשים לב להתנהגות של בן זוגכם ולוודא שאין לו את התכונות האלו!

מפר הבטחות

אם הוא מבטיח הרבה הבטחות אך לעולם הוא לא עומד בהן, התחילו לחשב מסלול מחדש.

אם זה פעם או פעמיים, מסיבה מוצדקת, אפשר לסלוח, אך על בסיס קבוע זה כבר מחשיד ולא מה שאתן רוצות. גברים כאלה כנראה רוצים לעשות ממכן בדיחה.

שתלטן

"תאכלי את זה, תלבשי את זה, תלכי ככה, איפה את". שאלות מסוג זה נראות נחמדות בהתחלה מכיוון שבדרך כלל נשים מפרשות את זה כאכפתיות.

אבל עם זאת, אם זה קורה לטווח הארוך, זה כבר מדליק נורה אדומה. אנחנו לא בטוחים שאתן רוצות להיות נשלטות.

את האחרונה בסדר העדיפויות

נתינה, קבלה ושיתוף משני הצדדים הם הבסיס החשוב למערכת יחסים בריאה. אם גבר לא מאמין שהוא גם צריך לשתף, ולתת וחושב שזה אמור לבוא רק ממכן הוא בהחלט צריך לצאת מהחיים שלכן! בן הזוג שלכן יבטיח לכן להיות שם בשבילכן בכל רגע.

יותר מדי "סליחות"

גבר כזה עושה את אותה טעות שוב ושובה ואומר סליחה, אך אחרי הסליחה שלו לא מגיע פסיק או נקודה. ואם תאמינו לנו, אתם לא רוצים לחיות גם גבר כזה. חשבו טוב מחדש על מערכת היחסים הזו.

הדעה שלך לא חשובה

לפעמים יש אגו קטן לבני הזוג שזה בהחלט בסדר. אך אם הדעה שלכן בכלל לא אומרת לו כלום ולא מתייחס בכלל, אז חשבו שוב! לבן זוג נכון בשבילך, דעתך תמיד תהיה חשובה לו לפני הכל.

משקר לך

שקר לבן פה ושם, בשבילך לארגן לך הפתעות למשל, וכו' הם דבר תקין. אבל אם הוא משקר לכן באופן קבוע ואתן מרגישות את זה, אתן חייבות להפסיק את הקשר, גם אם אתן אוהבות אותו!