כללי עור

4 השמנים האתריים הטובים ביותר למיצוק העור!

אף אחד מאיתנו לא רוצה להזדקן ולראות קמטים שצצים בפנים לאט לאט. למזלנו, הטבע היה אדיב מספיק כדי לפתור כמעט את כל הבעיות שלנו, וסיפקה לנו שמנים שבעזרתן ניתן לפתור את בעיית הקמטים והכתמים שבאים עם הגיל.

הנה 4 שמנים אתריים החיוניים ביותר שמסוגלים לקדם מיצוק עור ולמנוע הזדקנות בעור

שמן אתרי לבונה

שמן לבונה עשוי להגן את תאי העור ולעודד צמיחת תאים חדשים. שמן זה מגביר את גמישות העור והוא נהדר לשימוש סביב איזור העיניים כדי להדק את העור.

כדי להפיק תועלת מהשמן הזה, ראשית, שימו מגבת חמה על העור כדי לפתור את הנקבוביות, ערבבו את שמן הלבונה עם אחד משמני נשא לבחירתכם(שמן זית, שמן קוקוס, וכו'). לפני השינה, מרחו את התערובת על פנים נקיות. חשוב לדלל את השמן האתרי בעזרת שמן נשא לפני השימוש.

שמן אתרי מור

ששמן אתרי מור עשוי לטפל בעור סדוק וקמטים ולהעניק גוון זוהר על ידי שיפור גמישות העור. הוא בנוסף מעולה בהרגעת העור. דללו את השמן האתרי בשמן נשא ומרחו על האזורים שבהם אתם רואים קמטוטים או קמטים לפני השינה (חשוב שהפנים יהיו נקיות, וחשוב לדלל את השמן האתרי)

שמן אתרי לבנדר

לשמן האתרי הזה יש תכונות אנטיבקטריאליות שבעזרתן הוא מסייע באיזון ייצור החלב והפחתת צלקות. השמן יכול לטפל בעור סדוק ולמנוע ממנו להתייבש עוד. שמן לבנדר מצעיר ומחדד את העור, ומסייע במניעת סימני המתיחה בכל חלקי הגוף.

תוכלו לערבב כמה טיפות של שמן הלבנדר ביחד עם שמן זרעי ורדים ולמרוח על פנים נקיות. לפני השינה

שמן יסמין

לשמן זה יש תכונות החייאה וריפוי של העור שעשויות לעזור סימנים ולמצק את העור. שמן יסמין מקדם את זרימת הדם וכך עלול להסיר צלקות וקמטים על ידי טיפול בעור יבש.

ערבבו כמה טיפות שמן יסמין ושמן זרעי ורדים ומרחו על פנים נקיות לפני שינה.

אם תקפידו על טיפול אחד לפחות, אתם תתחילו לראות שיפור משמעותי בעור הפנים ! נסו להשתמש באחד מהשמנים האלה והיפטרו מהקמטים.