כללי

5 טעויות איפור שגורמות לכן להיראות מבוגרות יותר!

איפור יכול לחולל פלאים ולעזור לנו להראות במיטבנו, אך אנחנו יכולות לעשות גם טעויות איפור שלא מחמיאות לנו ושעלולות לבגר אותנו.

הנה הטעויות הנפוצות שאתן עלולות לעשות בזמן שאתן מתאפרות:

 

בסיס כבד ועבה

בסיס(מייקאפ או BB CREAM) כבד ועבה מדי עלול לבגר אותנו. הבסיס בעצם משמש כדי לאחד את גוון העור שלנו, לא כדי לכסות פגמים. נסו למרוח שכבה דקה של בסיס, ולאחר מכן שימו קונסילר כדי לכסות את הפגמים(פצעונים, קמטים ומה שמפריע לכן).

בסיס כבד יראה כמו מסכה ולא יחמיא לכן בכלל. אנחנו ממליצים לשים פריימר לפני הבסיס כדי להוסיף לחות וזוהר לעור.

יותר מדי קונסילר וגוון בהיר מדי.

הקונסילר מסייע לנו לטשטש קמטוטים, כתמים, פצעונים או שחורים מסביב לעיניים. הסוד לשים קונסילר הוא לשים בכמויות קטנות ולמקד אותם בפינה הפנימית ובאזור הכהה מתחת לעין, במצח, בצידי האף ובסנטר.

המון נשים עושות טעות ומניחות אותו על כל העין, הקונסילר עלול להתיישב בקמטים ובמקום לטשטש אותם, זה ידגיש אותם. 

גוון הקונסילר צריך להתאים בדיוק לגוון העור, או מעט בהיר(לא בהגזמה). קונסילר בהיר מדי עשוי לעשות לכם עיני דביבון לא מחמיאות.

גבות דקות וכהות מדי

גבות מלאות בימינו זה הסטייל. זה נותן מראה צעיר יותר מאשר גבות דקות וכהות. אם לא התברכתן בגבות מלאות, יש כמה טריקים למלא אותם, בגוון צבע שמתאים לכן, כדי שיראו מלאות מדי עם מראה טבעי.

חשוב לא לצבוע אותם בצבע יותר כהה מגוון האמיתי שלכן, ונסו להשתמש במסרק גבות.

שפתון כהה ומאט

לדעתנו, גלוס בגוון ורדרד(בצבע השפתיים שלכם) הוא הבחירה המחמיאה ביותר לכל אישה, ובמיוחד לנשים בוגרות.

בדומה לגבות, שפתון כהה יכול לגרום לשפתיים שלכם להיראות דקות יותר ומראה מאט יכול להדגיש את הקמטוטים מסביב לשפתיים או הקווים שבשפתיים.

תוחם שחור מסביב לעיניים

תוחם יכול לגרום לעיניים שלך להיראות קטנות יותר, ויכול גם להכתים בקלות מסביב לעיניים. בכל מקרה, יש נשים שאוהבות את המראה הזה ואם לדעתם הוא יפה, אז לכו על זה!

אנחנו ממליצים לשים קו דק בקו הריסים כדי להגדיל את העיניים, ואם אתם אוהבים לשים תוחם מתחת לעיניים, השתמשו בצללית חומה כדי להגדיר את קו ריסים התחתון. 

בחירה במוצרים הנכונים בשילוב הטיפים שלנו עשויה להיות המכריעה והטובה לכן.