7 סימנים שהוא אוהב אותך יותר ממה שאת חושבת

הסימנים שגבר אוהב אותך הם מאוד ברורים. הפסיקי לחשוב יותר מדי וגלי בוודאות  שהוא אוהב אותך.

7 סימנים לכך שהוא אוהב אותך

את בראש סדר העדיפויות

העבודה והמשפחה מאוד חשובים לו. אבל הוא תמיד ירצה שתדעי שאת מיוחדת. זה אומר שהוא ידאג לך ולצרכים שלך ויתפשר על כל מה שהוא יכול כדי לשמח אותך.

הוא מקשיב לעצות שלך

אם הגבר שואל את דעתך לגבי החלטות חשובות בחייו, הוא כנראה סומך על הרגשות שלך ואוהב אותך. זה אומר שבאמת אכפת לו מה את חושבת.

מתכנן תוכניות לעתיד

אם הגבר מדבר איתך ומתכנן איתך על מה שיקרה בשבוע הבא, בחודש הבא, בשנה הבאה, ויתרגש לספר לך, יש סיכוי טוב שהוא יהיה שלך לנצח.

הוא לא שוכח דברים קטנים

הוא יזכור ויזכיר לך תמיד לגבי דברים קטנים כמו אירוע משפחתי שיש לך, או אם את צריכה להיות במקום מסוים. הוא ידאג גם כשלא תהיו יחד באותו רגע. הוא ישאל על ההורים והחברים שלך, ואיך הדברים מתנהלים.

הוא מגן עליך

גברים מגנים על נשים באופן טבעי. לא רק בפגיעה פיזית, גם אם מתווכחים איתך או משהו כזה. גברים נוטים להיות עם אינסטינקט "הגיבור". הם ירצו לקדם אותך, לפרנס אותך ולהגן עלייך.

הוא חבר הנפש שלך

אם הוא באמת אוהב אותך, הוא יקשיב לך תמיד ויהיה יותר חבר נפש מאז בן זוג. את לא תצטרכי להתבייש לספר לו משהו או להתנהג אחרת לידו.

הוא יעזוב הכל שתצטרכי אותו באמת

אם את מרגישה רע, ומרגישה צורך בחברה, רוב הסיכויים שגבר שאוהב אותך יעזוב הכל ויבוא אלייך כדי לשמוע אותך ולהיות איתך. גם החברים שלו יגידו שהוא תמיד מדבר עלייך.

בן זוג שאוהב אותך תמיד יעשה כמיטב יכולתו כדי לתמוך בך.