דוגמנית העל האוסטרלית משתמשת בשיטה הטבעית הזו להבהרת העור!

חומץ תפוחים זכה לתשומת לב משמעותית בזכות היתרונות המדהימים שלו בכל הנוגע לטיפוח העור. לחומץ התפוחים יש שפע של יתרונות יופי, מה שהופך אותו לפתרון מומלץ עבור אלו שמעדיפים להשתמש בחומרים טבעיים וחובבים טיפוח טבעי.

מהם היתרונות של חומץ תפוחים לעור?

איזון Ph

חומץ התפוחים הוא חומצי באופן טבעי, רמות הPH שלו דומה מאוד לטווח הPH האידיאלי של העור שלנו. מריחת חומץ תפוחים מדולל על העור תסייע להחזיר את האיזון העדין שלו ולעזור בשמירה על עור בריא וזוהר.

טיפול באקנה

חומץ תפוחים ידוע בתכונות האנטי בקטריאליות והאנטי דלקתיות שלו, לכן הוא מצויין נגד אקנה. חומץ התפוחים יסייע לנקות את העור, לשחרר סתימת נקבוביות והלפחית את המראה של הכתמים ולתת גוון חלק וברור יותר.

פילינג וחידוש העור

החומצות הטבעיות הקיימות בחומץ התפוחים עשויות לקלף בעדינות רבה את העור, להסיר תאים מתאים וזיהומים. תהליך זה ממריץ את תחלופת התאים ומקדם צמיחת עור רענן יותר, מראה זוהר וצעיר.

הידוק העור

חומץ תפוחים מסייע להידוק העור, למיזעור מראה הנקבוביות ולעידון מרקם העור. הוא גם עשוי לסייע בוויסות ייצור החלב, מה שהופך אותו לטונה אידיאלי לסוגי עור מסויימים.

היפרפיגמנטציה וכתמים כהים

החומצה האצטית בחומץ התפוחים פועלת כמבהיר עור טבעי, ועשויה להפחית את הופעת ההיפרפיגמנטציה וכתמים כהים לאורך זמן. שימוש קבוע יכול להוביל לעור גוון אחיד יותר ולהפחתת נראות של כתמי גיל ונזקי שמש.

איך להשתמש בחומץ תפוחים לעור?

  • שימוש בחומץ תפוחים (ACV) לעור הוא תהליך פשוט, עקבו אחרי השלבים הבאים:
  • התחילו בדילול חומץ התפוחים במים כדי למזער את החומציות שלו ולהימנע מכל גירוי בעור. ערבבו כף חומץ תפוחים עם 3 כפיות מים.
  • לפני השימוש בחומץ התפוחים, נקו את הפנים שלכם, ודאו שהוא ללא איפור או לכלוך. אפשר להשתמש בתכשיר ניקוי עדין שמתאים לעורכם.
  • השרו צמר כף בחומץ התפוחים המדולל, לאחר מכן סחטו החוצה את הנוזלים העודפים וודאו שהרפידה לחה.
  • מרחו על הפנים שלכם בעדינות תוך כדי התמקדות באזורים שדורשים תשומת לב. הזהרו סביב אזור העיניים וכל פצע פתוח או עור מגורה.
  • אפשרו לחומץ התפוחים להתייבש באופן טבעי על העור שלכם.
  • לאחר שהחומץ תפוחים המדולל התייבש, מרחו קרם לחות על הפנים.

מומלץ להתחיל עם חומץ תפוחים כטונר פעם ביום, ורצוי בערב