טיפולים

הסוד להרגעת צרבת באופן טבעי: ציפורן

אם אתם סובלים מתסמיני ריפלוקס חומצי וצרבת, אתם יודעים כמה הם יכולים להיות לא נעימים ואפילו כואבים. ישנן תרופות רבות ושונות זמינות, אבל אחת ששימשה במשך מאות שנים היא ציפורן. לציפורן יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי בקטריאליות שהופכות אותן ליעילות בטיפול בתסמיני ריפלוקס חומצי וצרבת.

להלן כמה טיפים כיצד להשתמש בציפורן כדי להקל על תסמיני ריפלוקס חומצי וצרבת

ציפורן להקלה על תסמיני ריפלוקס וצרבת

לעיסת ציפורן

אחת הדרכים הפשוטות ביותר להשתמש בציפורן היא ללעוס אותן. קחו ציפורן שלמות ולעסו אותן לאט כדי לשחרר את השמנים שלהן. השמנים יעזרו להפחית את הדלקת והגירוי במערכת העיכול שלכם שגורמים לתסמיני ריפלוקס חומצי ולצרבת.

תה ציפורן

כדי להכין תה ציפורן, תצטרכו לכתוש ציפורן ולשים אותן בחליטת תה. מוסיפים מים רותחים ונותנים לזה להתבשל כמה דקות. תוכלו לשתות את התה כפי שהוא, או להוסיף דבש או לימון. שתיית תה ציפורן יכולה לעזור להרגיע את מערכת העיכול ולהפחית את הדלקת הגורמת לתסמיני ריפלוקס חומצי וצרבת.

שמן ציפורן

שמן ציפורן זמין ברוב חנויות הטבע וניתן להשתמש בו כדי להקל על תסמיני ריפלוקס חומצי וצרבת. ערבבו כמה טיפות שמן ציפורן עם שמן נשא כמו שמן קוקוס או שמן זית ומרחו אותו על החזה והבטן. התכונות האנטי דלקתיות והאנטי בקטריאליות של שמן ציפורן יעזרו להרגיע את מערכת העיכול שלכם ולהפחית את הסימפטומים של ריפלוקס חומצי וצרבת.

כמוסות ציפורן

אם אתם לא אוהבים את הטעם של ציפורן, אתם יכולים לקחת אותן בצורת כמוסה. קפסולות ציפורן זמינות ברוב חנויות הטבע ומכילות ציפורן טחון. קחו כמוסה אחת או שתיים לפני הארוחות כדי לסייע במניעת תסמיני ריפלוקס חומצי וצרבת.

ציפורן בבישול

ניתן להשתמש בציפורן בבישול כדי להוסיף טעם לארוחות שלכם וגם לעזור להקל על תסמיני ריפלוקס חומצי וצרבת. הוסיפו ציפורן למרקים, ותבשילים כדי לעזור להפחית דלקת וגירוי במערכת העיכול שלכם.

לסיכום, ציפורן היא תרופה טבעית ויעילה לתסמיני ריפלוקס חומצי וצרבת. בין אם אתם לועסים אותם, מכינים תה, משתמשים בשמן ציפורן, לוקחים כמוסות או משתמשים בהן בבישול, ציפורן יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את מערכת העיכול שלכם. נסו להשתמש בציפורן בפעם הבאה שאתם חווה תסמיני ריפלוקס חומצי או צרבת וראו איך הם עובדים בשבילכם.