טיפולים

שיטה פשוטה להקלת כאבים באמצעות אטב

על פי הרפלקסולוגיה, בכל אוזן יש מין מפה רפלקסולוגית המובילה לכל איברי הגוף שלנו. כל אוזן עשירה בקצוות עצבים ומוליכים למערכת העצבים המרכזית.

לא תמיד יש לנו את הכוח ללכת לטיפול רפלקסולוגי או לעשות את הטיפול בעצמנו, אבל דבר פשוט כמו לשים אטב כביסה על האוזן? נכון, זה נשמע קצת תמוה, אבל זה בהחלט שווה נסיון.

נכון, זה לא תחליף לטיפול מקצועי, אבל אפשר לנסות את הטיפול באמצעות אטב כביסה או הפעלת לחץ עם האצבעות.

כל אחת מ-6 הנקודות השונות באוזניים מוליכות לאיבר מסוים בגוף בו אנו רוצים לטפל. באמצעות הפעלת לחץ על הנקודה, אנו יכולים להקל על הכאבים.

1101-600x600

1.גב וכתפיים

265-600x600

החלק העליון ביותר באוזן מחובר ישירות לגב ולכתפיים. הפעלת לחץ של אטב למשך דקה יכולה לסייע בהפחתת מתיחות מצטברת. נסו לבצע את הפעולה מספר פעמים ביום כדי להפחית את כאבי הגב והכתפיים.

2.איברים פנימיים

334-600x600

הנקודה הבאה באוזן קשורה לאיברים הפנימיים של הגוף. ברור, שאם יש לכם כאב חריף, מיד צריך ללכת לרופא. אבל אם אתם חשים כאבים קטנים או חוסר נוחות, נסו להשתמש באטב או בקצות האצבעות על הנקודה. זה עשוי לתת לכם הקלה בכאב.

3.מפרקים

428-600x600

החלק העליון האמצעי של האוזן הוא החלק שהכי קשור לכאב ונוקשות של המפרקים. הפעלת לחץ באמצעות אטב או אצבעות יכולה לספק לנו הקלה. בעיות כרוניות מצריכות טיפול רפואי, אבל למה לא לנסות את השיטה הפשוטה הזאת לפני?

4.סינוסים וגרון

529-600x600

החלק האמצעי התחתון של האזון קשור לסינוסים ולגרון שלנו. כאשר אתם מעוניינים לקבל הקלה מצינון או זיהום בסינוסים, הפעילו לחץ על הנקודה.

5.עיכול

628-600x600

האזור הבא באוזן יכול לסייע לתהליך העיכול. שימוש באטב או הפעלת לחץ באמצעות האצבעות על הנקודה יכולה להקל על בעיות קלות בעיכול ובבטן. במידה ואתם סובלים באופן קבוע מחוסר נוחות בבטן, ניתן להשתמש בשיטה זו כדי לנסות לטפל בבעיה.

6.ראש ולב

החלק הכי תחתון באוזן, התנוך, הוא החלק המקשר לשני האיברים הכי חשובים בגוף: הראש והלב. הפעלת לחץ על תנוך האוזן יכולה לעודד את בריאות הלב ולהקל על לחצים בראש. שיטה זו יכולה להיות יעילה לטיפול בכאבי ראש ומיגרנות.