שיער

מסכה עוצמתית לצמיחת השיער עם 2 מרכיבים בלבד

מסכת השיער הבאה יכולה לתת לחות והזנה לשיער יבש ולקדם צמיחתו. המסכה מורכבת משמן קוקוס ושמן קיק, שני השמנים ידועים ביתרונות המועילים לשיער ולקרקפת.

כך תוכלו להכין ולהשתמש במסכה

מערבבים את השמנים יחד: בקערה קטנה מערבבים יחד חלקים שווים של שמן קוקוס ושמן קיק, לדוגמה: 2 כפות מכל שמן, תלוי באורך ועובי השיער שלכם.

חממו את השמנים: מניחים את קערת השמן בסיר מים חמים, או מחממים אותה במיקרוגל למספר שניות, עד שהשמנים חמימים ונוזליים. היזהרו לא לחמם את השמנים יותר מדי.

מורחים את המסכה על השיער: מרחו באזור השורשים ובאופן שווה על כל השיער. אפשר להשתמש במסרק רחב שיניים כדי לעזור לפזר את השמן באופן שווה.

כסו את השיער: לאחר מריחת המסכה, כסו את השיער עם כובע מקלחת או עטפו אותו במגבת כדי לשמור על השמן בפנים שלא יטפטף וגם כדי לעזור לשמן לחדור עמוק יותר לתוך השיער והקרקפת.

השאירו את המסכה למשך 30 דקות לפחות: ככל שתשאירו את המסכה יותר כך היא תהיה יעילה יותר. אז פנו לכם שעה מזמנכם.

שטפו את המסכה: שטפו את השמן מהשיער ביסודיות במים פושרים. הימנעו משימוש במים חמים מדי, מכיוון שהם יכולים להסיר את השמנים הטבעיים מהשיער.

שימוש במסכת שיער ביתית משמן קוקוס ושמן קיק פעם או פעמיים בשבוע יכולה לעזור להזין ולחזק את השיער ולעודד צמיחה בריאה. בשימוש קבוע, תוכלו לראות הבדל בבריאות ובמראה השיער שלכם.