8 הרגלים שישפרו דרמטית את השיער, העור והציפורניים שלכן

שינויים קטנים בהרגלי הטיפוח שלכן יכולים לעשות שינוי משמעותי בבריאות ומראה השיער, העור והציפורניים שלכן. העיפו מבט בטיפים הבאים.

1.השתמשו בקרם לחות מיד לאחר המקלחת

קרם לחות לא מוסיף לחות לעור, אלא שומר אותה. הוא עובד באמצעות מניעת התאדות של נוזלים מהעור, ולוכד אותם ביעילות. הקפידו על מריחת קרם לחות תוך 3 דקות מיציאתכן מהמקלחת כדי לשמור על הלחות.

2.שטפו את הפנים בכל לילה

במהלך היום, הפנים שלנו צוברות אבק, לכלוך וזיהום מהסביבה החיצונית. שטיפת הפנים בלילה מסלקת את כל אלה, וכמו כן מורידה פסולת איפור שעלולה להישאר.

3.התחילו להשתמש בשמן-קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי יעיל במיוחד. הוא אף נמצא יעיל במניעת איבוד נוזלים בחולים בדלקת עור אטופית, בעיית עור דלקתית המונעת תפקוד תקין של העור. שמן הקוקוס יעיל גם בטיפול בנזקי שיער.

4.שינה על הגב

שינה על הבטן או על הצד עלולה לגרום לעיגולים שחורים בעיניים ונפיחות בעיניים. הדבר קורה לאחר שכלי הדם מתכווצים כשאנו ישנים בצורה הזו. הקפידו לישון כמה שיותר על הגב, עם כרית מעט מורמת מתחת לראש.

5.אכלו עגבניות במהלך הקיץ

העגבניות מכילות ליקופן, אשר נמצא כיעיל בהגנה מול נזקי UV. לכן, בשביל עור בריא יותר, אכלו עגבניות.

6.אכלו ירקות

פירות וירקות מכילים קרוטנואידים, אשר אחראים לצבען. מחקרים הראו כי אנשים אשר הקפידו על אכילת יותר פירות וירקות היו עם צבע עור יותר חיוני.

7.הוסיפו סיליקה לתזונה

כמות הסיליקה בגופנו קשורה ישירות לכמה בריאים השיער, העור והציפורניים שלנו. ככל שאנו מזדקנים, כמות הסיליקה בגופנו פוחתת. הוסיפו מזונות עשירים בסיליקה לתזונה שלכן, כמו בננות צהובות, לחם מדגנים מלאים, צימוקים ואורז מלא.

8.כסו את עצמכן

וודאי שמעתן על כל הנזקים שעלולים לצוץ מחשיפה לקרני השמש וה-UV. הפגיעה נעשית במבנה הפנימי של החלבון בשערה, שבסופו של דבר פוגעת בה. כסו את השיער בכובע או מטפחת כשאתן נחשפות לשמש.