הכירי את השחור החדש – הצבע שאת רוצה במלתחה שלך!

כסטייליסטית אני מבקרת לא מעט בארונות בגדים, והאמת? כמעט ולא היה ארון שביקרתי בו – שלא היה רוב מוחלט לשחור- בכל קטגוריית ביגוד אפשרית: בחולצות, במכנסיים, בשמלות (נו, ברור…) בג'קטים, בנעליים, בתיקים.

שני זהר | סטייליסטית

להמשיך?

אז כן, השחור אמנם מתאים להכל, קל ללבוש אותו והוא יכול להחמיא מאד (כשהבד והגזרה נכונים ומותאמים לנו) אבל! זה לא הצבע היחיד שמתאים להכל- ממש לא.

השחור לרוב "משתלט" על ההופעה, הוא גונב את הפוקוס, ולפעמים יוצר כתם צבע כהה, קודר וכבד- שבכלל לא מתאים להופעה שאנחנו רוצות ליצור!

לכן, זו ההזדמנות להכיר לך את בן הדוד הקרוב של השחור, הצבע שישתלב לך עם כל פריט צבעוני שיש לך בארון, הצבע שיהפוך כל לוק לרך, נעים ומתוחכם יותר- הצבע שיכול להפיק 50 גוונים- נו, ניחשתן כבר? גבירותי וגבירותי – הכירו את האפור!

כמו השחור, גם האפור מתחבר לכל צבע (באמת שלכל צבע! את תראי בהמשך)אבל בניגוד אליו- האפור מרכך את ההופעה, לא מכביד עליה, ויוצר מראה מתוחכם ונעים- ולא קודר וקשה.

תראי בעצמך את ההבדל בין השורה העליונה של החולצות והעליוניות הצבעוניות בשילוב השחור, לעומת השורה התחתונה.

איזו שילוב עובד לך יותר טוב בעין? מה יוצר מראה יותר רך? יותר נעים?

אפור

את יכולה לבחור את האפור שאת אוהבת- בהיר או כהה- זה באמת לא משנה! כי למען האמת- גם האפור הכהה עדיף על השחור.

האפור, על כל גווניו, יכול להיות אופציה מעולה גם למראה מונוכרומטי (צבע אחד לכל הלוק) – כי בדרך כלל, כשאנחנו רוצות ללבוש צבע אחד- אנחנו הולכות על שחור מכף רגל ועד ראש. תראי כמה יפה המראה האפור המונוכרומטי, כמה הוא אלגנטי, אפילו יותר מהשחור אם תשאלו אותי.

unnamed

והנה עוד כמה דוגמאות לשילוב של אפור עם פריטים צבעוניים- לא משנה אם את מעדיפה צבעים פסטליים רכים, או צבעים חיים ועזים – האפור ישתלב עם כל אחד מהם:

g1 g2 g3

אם הגעת עד לכאן אני מניחה שהשתכנעת שהאפור הוא תחליף לא רע בכלל לכל השחור ששולט לך בארון/

אז מה הצעד הבא?

טוב ששאלת! עכשיו את צריכה לבדוק אם יש לך לפחות פריט אחד אפור מכל קטגוריה- חולצה, סריג, עליונית, שמלה, חצאית, ובעיקר מכנסיים – זו הדרך הכי קלה להתחיל לשלב את החולצות הצבעוניות שלך עם הצבע האפור!

אז בפעם הבאה שהיד מושטת אוטומטית ושולפת את הפריט השחור מהארון (או מהמדף בחנות הבגדים)- לנשום עמוק, לספור על חמש, ולאט ובזהירות שחררי את השחור וחפשי את האפור!